Викладачі пройшли навчання по програмі «Навчання технік зцілення для батьків, осіб, що їх замінюють та спеціалістів, які працюють з дітьми».

26-27 січня 2024 року викладачі кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету Зінаїда Антонова, Наталія Берегова, Олена Гомонюк, Ольга Ігумнова, Таїсія Комар, Олена Кулешова, Людмила Міхеєва, Алла Пасічник, Олена Петяк мали чудову можливість узяти участь у групі підтримки «Поруч» та пройти навчальну програму «Навчання технік зцілення для батьків, осіб, що їх замінюють та спеціалістів, які працюють з дітьми». Ця програма реалізується за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (Юнісеф) в Україні.

Дякуємо нашим тренерам Наталії Гевчук та Наталії Жиляк за навчання психологічним технікам зцілення та резилієнтності для подолання наслідків психотравм у дітей і можливість у подальшому консультувати з цих питань педагогів закладів освіти та батьків.