Виїзне заняття для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти в Хмельницькому міському центрі соціальної підтримки та адаптації.

Старший викладач кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету Олександра Коцюк провела виїзне заняття в Хмельницькому міському центрі соціальної підтримки та адаптації для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія в рамках вивчення курсу «Соціально-психологічний супровід осіб у складних життєвих обставинах». Керівник закладу ознайомив студентів із особливостями управлінської роботи. Психолог центру Альона Сергіївна презентувала основні напрями роботи психолога в закладі. Здобувачі вищої освіти мали змогу більш детальніше дізнатися про те, яким верствам населення психолог надає допомогу.

Інформація кафедри психології та педагогіки