Захід з профорієнтаційної роботи в Хмельницькому ліцеї I-III ступенів Хмельницької обласної ради

17 січня 2024 року викладачами кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету – доктором педагогічних наук, професором Гомонюк Оленою Михайлівною та кандидатом психологічних наук, доцентом Антоновою Зінаїдою Олександрівною – було проведено захід з профорієнтаційної роботи в Хмельницькому ліцеї I-III ступенів Хмельницької обласної ради. Під час зустрічі виступаючі ознайомили учнів 10-11 класів із особливостями вступної кампанії 2024 року, розповіли про перспективи навчання на спеціальності 053 Психологія. Учні задавали питання, що стосуються роботи кафедри психології, як проходять навчання та дозвілля здобувачів вищої освіти, можливості працевлаштування майбутніх психологів.

Колектив кафедри психології та педагогіки висловлює щиру подяку адміністрації Хмельницького ліцею І-ІІІ ступеню Хмельницької обласної ради в особі заступника директора з виховної роботи Мельник Лариси Іванівни, психолога Стойник Тетяни Олександрівні за можливість проведення заходу.

Кафедра психології та педагогіки