Заходи та урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня психолога

Щорічно 23 квітня в нашій державі відзначають Всеукраїнський День психолога. В сучасних умовах ця професія набула особливого значення, адже саме психологи допомагають українцям пережити страшні дні війни та знайти в собі сили жити далі.

З огляду на події, що відбуваються в Україні протягом останніх двох місяців, колектив кафедри психології та педагогіки ХНУ вирішив проявити ініціативу аби бути корисним не лише в наданні психологічної допомоги усім, хто цього потребує, але й взяти участь і в інших видах діяльності, зокрема – волонтерській.

Тому 22 квітня 2022 року викладачі та студенти кафедри психології та педагогіки долучилися до одного з найбільш популярних в нашій державі видів волонтерської роботи – плетіння маскувальних сіток для потреб Збройних сил України.

25 квітня 2022 року з професійним святом викладачів кафедри психології та педагогіки привітали студенти спеціальності «Психологія» на платформі ZOOM. Так, зокрема, студенти-психологи першого курсу записали відео привітання, у якому висловили найкращі побажання і слова вдячності усім викладачам кафедри.

До вітань приєдналися також студенти другого курсу спеціальності «Психологія», які продемонстрували цікаве й креативне відео привітання колективу кафедри психології та педагогіки.

У свою чергу студенти-магістри гр. ППм-21-1 підготували ліричне віршоване відео привітання улюбленим викладачам кафедри психології та педагогіки з нагоди професійного свята.

З привітаннями та словами вдячності студентам, кураторам академічних груп, колективу кафедри психології та педагогіки виступила докторка психологічних наук, професорка Комар Таїсія Василівна.

Колектив кафедри психології та педагогіки висловлює щиру надію у те, що в Україні обов’язково запанує мирне і спокійне життя, а психологи будуть продовжувати підтримувати, розуміти, надихати українців робити добрі справи, втілювати сміливі ідеї і плани в розбудову нашої держави.

Інформація кафедри психології та педагогіки