Захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

15-16 грудня та 21-23 грудня 2021 року в режимі Zoom-конференції на кафедрі психології та педагогіки Хмельницького національного університету відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Основною метою захисту стало завершення підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти в галузі психології, а також оцінка їхніх професійних компетентностей членами екзаменаційної комісії.

До роботи в складі екзаменаційної комісії долучилися:

Голова екзаменаційної комісії – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» Шпортун О.М.

Члени екзаменаційної комісії:

– доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології та педагогіки Потапчук Є.М.;

– доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології та педагогіки Комар Т.В.;

– кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психології та педагогіки Василенко О.М.;

– кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології та педагогіки Руденок А.І.

До захисту кваліфікаційних робіт другого (магістерського) рівня вищої освіти студенти-магістри денної та заочної форм навчання спеціальності 053 Психологія підготували доповіді, в яких виклали основні результати проведених ними досліджень, та підготували комп’ютерні презентації, що відповідали змісту доповідей.

Голова екзаменаційної комісії, доктор психологічних наук, професор Шпортун О .М. відзначила високий рівень підготовки випускників кафедри психології та педагогіки другого (магістерського) рівня вищої освіти, а також відмітила впевнений, аргументований захист кваліфікаційних робіт з використанням сучасних методів унаочнення.

Завідувач кафедри психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професор Потапчук Є. М. подякував випускникам кафедри другого (магістерського) рівня вищої освіти за проявлену ними самостійність і відповідальність при написанні кваліфікаційних робіт, а також зауважив високий рівень сформованості у них науково-практичних навичок проведення психолого-педагогічних досліджень.

Члени екзаменаційної комісії висловили вдячність усім здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти за актуальність та глибину розкриття тем кваліфікаційних робіт, дотримання норм наукової культури і грамотності написання тексту робіт, якість оформлення комп’ютерних презентацій досліджень, компетентність та вичерпність відповідей на питання членів екзаменаційної комісії.

Також зауважимо, що за результатами успішного захисту кваліфікаційних робіт та за високі досягнення в навчальній діяльності троє здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія денної форми навчання гр. ППм-20-1 (Главацька Н. Д., Гуляк І. Р., Максимчук К. І.) та троє здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія заочної форми навчання гр. ППмз-20-1 (Васильєва І. В., Квятковська Л. В., Лущан І. Р.) отримали дипломи з відзнакою.

Вітаємо здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо подальших успіхів і досягнень у професійній діяльності.

Кафедра психології та педагогіки