Захист Наталією ПИЛЯВЕЦЬ дисертаційного дослідження на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 053 Психологія

17 січня 2024 р., відповідно до Наказу Хмельницького національного університету про утворення разової спеціалізованої вченої ради № 58-ас від 01.11.2023 р., відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки за спеціальністю 053 Психологія аспірантки кафедри психології та педагогіки Наталії ПИЛЯВЕЦЬ.

Здобувачка представила на захист дисертаційне дослідження «Когнітивні стилі особистості як чинник формування самозбережувальної поведінки студентської молоді».

Науковий керівник – Євген ПОТАПЧУК, д. психол. н., професор, професор кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету.

Засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 70.052.032  відбулось у складі: голова ради ‒ Таїсія КОМАР, д. психол. н., професор, завідувач кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету; опоненти – Сергій МИРОНЕЦЬ, д. психол. н., доцент, завідувач кафедри психології Державного торговельно-економічного університету, Ірина ГРИЦЮК, к. психол. н., доцент, доцент кафедри практичної психології та психодіагностики Волинського національного університету ім. Лесі Українки; рецензенти – Катерина ОЛЕКСАНДРЕНКО, д. психол. н., професор, завідувач кафедри іноземних мов Хмельницького національного університету, Ольга ІГУМНОВА, к. психол. н., доцент, доцент кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету.

Під час захисту Наталія ПИЛЯВЕЦЬ чітко, логічно презентувала отримані наукові результати, продемонструвала високий рівень володіння методологією та методами наукового дослідження, уміння толерантно відстоювати власні наукові погляди, аргументовано відповідати на зауваження рецензентів та опонентів. Достатній рівень оперування науковими методами, отримання кількісних і якісних даних, порівняння, аргументований аналіз отриманих результатів та змістовний висновок роботи засвідчили наукову та методичну зрілість здобувачки.

У процесі обговорення члени спеціалізованої вченої ради відмітили, що дисертаційна робота виконана на високому теоретичному рівні, є самостійною, завершеною працею, в якій отримані нові науково обґрунтовані результати.

Члени ради дійшли висновку, що за своїми професійно-особистісними якостями і кваліфікаційною готовністю, здобувачка гідна  присудження їй ступеня доктора філософії за спеціальністю «053 – Психологія». На підставі результатів відкритого голосування спеціалізована вчена рада одноголосно присудила Наталії ПИЛЯВЕЦЬ ступінь доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 053 «Психологія».

Вітаємо Наталію ПИЛЯВЕЦЬ та наукового керівника з успішним захистом дисертації! Бажаємо їм нових наукових проєктів та подальших здобутків у науковій і педагогічній діяльності!

Інформація кафедри психології та педагогіки