Захисти кваліфікаційних дипломних робіт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

18-21 червня 2024 року на кафедрі психології та педагогіки відбувся захист 47 кваліфікаційних дипломних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія.

До складу Екзаменаційної комісії увійшли: Ірина ТОМИЧ – голова ЕК, директор НВК № 9 м. Хмельницького; Таїсія КОМАР – д. психол. н., професор, завідувач кафедри психології та педагогіки; Олена КУЛЕШОВА – к. психол. н., доцент; Зінаїда АНТОНОВА– к. психол. н., доцент; Ольга ІГУМНОВА – к. психол. н., доцент. Секретар ЕК – к. пед. н., доцент Олена ВАСИЛЕНКО

Голова та члени Екзаменаційної комісії високо оцінили якість підготовки здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти представлених дипломних робіт, зауважуючи їхню актуальність і практичну значущість, рівень оформлення та захисту. Усі кваліфікаційні дипломні роботи успішно пройшли перевірку на наявність академічного плагіату за допомогою програмно-технічних засобів Unicheck та Anti-Plagiarism.

За результатами захисту 2 здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти рекомендовані до отримання дипломів з відзнакою (Анна МАКАРОВА та Юлія ТОМАШУН).

Екзаменаційна комісія та науково-педагогічні працівники кафедри психології та педагогіки щиро вітають здобувачів з успішним захистом кваліфікаційних дипломних робіт та здобуттям освітнього рівня «бакалавр». Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому і хай усі ваші мрії і задуми здійснюються під мирним небом!

Інформація кафедри психології та педагогіки