Захисти кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

У період з 15 по 22 грудня 2022 року на кафедрі психології та педагогіки Хмельницького національного університету відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Екзаменаційна комісія у працювала у повному складі, а саме: голова екзаменаційної комісії – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» Оксана Шпортун; члени екзаменаційної комісії: доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології та педагогіки Євген Потапчук, доктор психологічних наук, професор Таїсія Комар, кандидат психологічних наук, доцент Алла Руденок, кандидат психологічних наук, доцент Ольга Ігумнова та секретар екзаменаційної комісії –кандидат педагогічних наук, доцент Олена Василенко.

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти у своїх доповідях та презентаціях продемонстрували членам екзаменаційної комісії рівень своєї підготовки в галузі психології та професійні компетентності.

Голова екзаменаційної комісії, доктор психологічних наук, професор Оксана Шпортун подякувала здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти за цікаві, змістовні доповіді та повні і аргументовані відповіді на питання членів комісії.

Завідувач кафедри психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професор Євген Потапчук відзначив високий рівень підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, а члени екзаменаційної комісії зауважили актуальність і глибину розкриття тем кваліфікаційних робіт, дотримання здобувачами норм академічної доброчесності та наукової культури при написанні й оформленні своїх робіт.

За результатами успішного захисту кваліфікаційних робіт та за високі досягнення в навчальній діяльності троє здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія денної форми навчання гр. ППм-21-1 (Дінара Бахтігозіна, Карина Дуднік, Олександра Ковальова) та троє здобувачів заочної форми навчання гр. ППмз-21-1 (Сніжана Бриндзак, Наталія Нахаріза, Олена Фірстова) отримали дипломи з відзнакою.

Вітаємо здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо подальших успіхів і досягнень у професійній діяльності.

Кафедра психології та педагогіки