Залучення практиків до викладання навчальної дисципліни «Психологічне консультування дітей різного віку»

3 листопада 2020 року в межах вивчення дисципліни «Психологічне консультування дітей різного віку» відбулася лекція на тему «Особливості роботи практичного психолога з учнями молодших класів» для студентів третього курсу гр.ПП-18. Лекцію провела практичний психолог НВК №2 Старостіна Крістіна Валентинівна.

Під час заняття практичний психолог розглянула поняття «адаптація до шкільного навчання дітей у віці 6 і 7 років», проаналізувала причини дезадаптації та рівні адаптації дітей до шкільного навчання. Жваве обговорення виникло при розгляді питання стосовно причин шкільної неуспішності в початкових класах. Студенти мали змогу пригадати та поділитися власними проблемами навчання в початкових класах.

Крістіна Валентинівна поділилася банком методик, які застосовує під час проведення діагностики психічного розвитку молодших школярів. Також поділилася власним досвідом щодо особливостей проведення корекційно – розвиваючої роботи психолога з дітьми молодшого шкільного віку.

Студенти проявляли високу зацікавленість тематикою заняття, ставили запитання та отримували відповіді на них, що допомогло кращому засвоєнню матеріалу.

Лектор Руденок Алла Іванівна та студенти третього курсу дуже вдячні практичному психологу НВК №2 Старостіній Крістіні Валентинівні за отриману інформацію.