Завершення циклу занять «Фокусовані на серці техніки саморегуляції для подолання тривоги і стресу» у Хмельницькому міському центрі соціальних служб

3 і 6 липня 2023 року доцент кафедри психології та педагогіки В’ячеслав ГАВРИЛЬКЕВИЧ на волонтерських засадах провів  четверте і п’яте практичні заняття із циклу «Фокусовані на серці техніки саморегуляції для подолання тривоги і стресу» у Хмельницькому міському центрі соціальних служб. Заняття відбувалися на основі договору про співпрацю між кафедрою психології та педагогіки Хмельницького національного університету і Хмельницьким міським центром соціальних служб.

Учасниці занять потренувалися успішно налагоджувати внутрішню психофізіологічну рівновагу з технологією біологічного зворотного зв’язку за варіабельністю серцевого ритму, розробленою в HeartMath Institute (Boulder Creek, California, USA), опановували фокусовані на серці техніки саморегуляції, використання яких підвищує рівень психофізіологічної когерентності і допомагає долати виснажливі емоції, тривогу і стрес, налагоджувати внутрішню рівновагу, досягати злагодженого спілкування з іншими людьми і шукати оптимальні рішення для подолання проблемних ситуацій.

Дякуємо виконуючій обов’язки директора Хмельницького міського центру соціальних служб Тетяні ГУРАНСЬКІЙ та її колективу співробітниць за ефективну організацію співпраці та створення сприятливих умов для проведення занять.

Фото: © Гуранська Т., Скрипник О.