Зустріч з психологинею амбулаторного відділення Центру психіатричної допомоги

26 жовтня 2023 року в рамках вивчення освітнього компонента «Психодіагностика» (викладач – кандидат психологічних наук,  доцент Наталія СУРГУНД) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Психологія» відбулася зустріч з психологинею амбулаторного відділення Центру психіатричної допомоги ДУ «ТМО МВС України в Хмельницькій області» Галиною ВЕРБОЮ. Для здобувачів була презентована лекція з елементами практики на тему «Психодіагностика провідних ресурсних стратегій особистості».

На початку зустрічі психологиня Галина Вікторівна зауважила, що питання поновлення ресурсу особистості на основі розуміння провідних ресурсних стратегій особистості на сучасному етапі набуває все більшої актуальності. Стреси, які є в повсякденному житті, значно посилились на тлі повномасштабного вторгнення в нашу країну лютого ворога. З метою збереження ментального здоров’я необхідно розуміти свій особистісний психологічний ресурс і вміти його поновлювати.

В своєму виступі  Галина ВЕРБА розкрила суть поняття «психологічний ресурс особистості», охарактеризувала складові моделі стресодолання, звернула увагу слухачів на структуру моделі стресодолання Basic ph.

На зустрічі студентам було запропоновано з’ясувати власні провідні ресурсні стратегії за допомогою спеціальної діагностичної методики, а саме Тесту BASIC Ph.

Окрему увагу  було приділено оцінці і аналізу отриманих результатів. Здобувачі з цікавістю і задоволенням долучилися до обговорення, отримали відповіді фахівця на питання, що поставали в процесі плідної взаємодії.

Наприкінці зустрічі здобувачі вищої освіти спеціальності «Психологія» мали також змогу задати питання щодо практичного досвіду психологині.

Щиро дякуємо Галині ВЕРБІ за подану цікаву і корисну інформацію, а також висловлюємо сподівання на подальшу співпрацю.

Інформація кафедри психології та педагогіки