Зустріч здобувачів ступеня доктора філософії (спеціальність 053 «Психологія») і викладачів кафедри психології та педагогіки з науковцем з Нідерландів (Dr. Eleva V. Syurina)

3 серпня 2021 року за ініціативи завідувача кафедри психології та педагогіки професора Євгена Потапчука відбулася чергова зустріч здобувачів ступеня доктора філософії спеціальності 053 «Психологія» Хмельницького національного університету з дослідницею та викладачем з Нідерландів Оленою Сюріною.

Ця зустріч викликала у здобувачів велику зацікавленість, адже пані Олена має освіту нейропсихолога, являється фахівцем у галузі досліджень дій та наук про здоров’я, спеціалізується на медичних втручаннях та глобальному психічному здоров’ї. Крім того володіє великим досвідом у галузі досліджень змішених методів та систематичних оглядів.

Під час зустрічі здобувачі отримали корисну інформацію про підготовку наукових статей у міжнародні журнали, зокрема щодо підготовки до огляду наукової літератури, методи дослідження, структурування наукової статті та процедури її рецензування у виданнях, що входять до бази СКОПУС.

Висловлюємо щиру вдячність пані Олені Сюріні за цікаву та змістовну зустріч.