Зустріч здобувачів з практикуючим психологом доктором психологічних наук, професором Людмилою Олександрівною Матохнюк

17.12.2021 року відбулась зустріч здобувачів третього (доктор філософії) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти із завідувачкою кафедри психології Комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти», головою Вінницького міського відділення Української асоціації сімейних психологів, практикуючим психологом доктором психологічних наук, професором Людмилою Олександрівною Матохнюк.

Зустріч відбулась у формі гостьової лекції за темою «Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у психолого-педагогічних дослідженнях» в рамках вивчення навчальних дисциплін «Методологія дисертаційного дослідження з психології» та «Методологія та організація наукових досліджень».

Лекторка акцентувала увагу на використанні ІКТ у наукових дослідженнях для: організації проведення дослідження, пошуку інформації та її обробки; збереження та редагування інформації; кількісного аналізу результатів дослідження;. презентації результатів та їх поширення серед громадськості та наукової спільноти; проведення психологічного консультування, навчання та інших форм роботи, які передбачають віддалене спілкування з колегами.

Після викладу основного матеріалу, слухачі задали низку запитань лекторці, поділились своїми думками і враженнями щодо почутого.

Висловлюємо щиру подяку пані Людмилі МАТОХНЮК за доступний і ґрунтовний виклад актуальної теми та сподіваємось на подальший розвиток нашої співпраці

Кафедра психології та педагогіки