Зустріч зі стейкхолдером кафедри психології та педагогіки Мариною Маліновською у Лайф Хабі.

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівня разом з доцентом кафедри психології та педагогіки ХНУ Ларисою Подкоритовою відвідали Лайф Хаб для роботи з постраждалими в наслідок військових дій (м. Хмельницький).  У психологічному хабі студенти ближче познайомились зі стейкхолдером кафедри психології та педагогіки Мариною Маліновською.

Пані Марина та її колега Наталія Підкалюк розповіли студентам про діяльність Хабу, історію його створення, провели з ними міні-тренінг та запросили до подальшої співпраці. Студенти задавали запитання, долучались до активного обговорення діяльності психологічного хабу.

Кафедра психології та педагогіки висловлює щиру подяку Марині Маліновській і Наталії Підкалюк за багаторічну співпрацю і досвід, яким вони щедро діляться як зі студентами, так і з колективом кафедри.