Звітна онлайн-конференція з психокорекційної практики студентами 3 курсу денної форми навчання

10 березня 2023 року на кафедрі психології та педагогіки відбулася онлайн-конференція захисту звітів з практики студентів 3 курсу  денної форми навчання спеціальності «Психологія». Практика тривала з 13 лютого по 4 березня.

Студенти розповіли не лише про результати своєї роботи, але і про набутий досвід, який вони отримали в закладах та установах. На їхню думку, ця практика була важливим кроком до формування практичних компетентностей для майбутньої професійної діяльності.

Члени комісiї підвели підсумки проходження практики та відзначили високу активність та вмотивованість майбутніх психологів до професійної діяльності.

Сподіваємося, що знання та навички, які студенти отримали під час проходження практики стануть у майбутньому надійним підґрунтям  для їхнього професійного зростання.

Кафедра психології та педагогіки